Діабет 2 типу - новини і статті

Коли рівень глюкози та глікогемоглобіну A1C при діабеті занадто високий або занадто низький? З цієї статті ви дізнаєтеся,...

Коли пацієнтам із цукровим діабетом 2 типу може знадобитися інсулін?

Коли рівень цукру в крові стає занадто високим, найдієвіший спосіб знизити його, звичайно ж, прийняти інсулін або інші цукрознижувальні...

Існують загальновідомі фактори, які можуть спричинити підвищення рівня глюкози (цукру) в крові, як-от їжа, деякі види спорту,...

Авокадо — улюблений продукт за сніданком для багатьох людей завдяки своїй кремоподібній текстурі та доведеним перевагам для здоров'я, зокрема для серця. Нове дослідження показало, що цей популярний продукт може також знизити ризик розвитку цукрового діабету 2-го типу (ЦД2), особливо у жінок. Продовжуйте читати, щоб дізнатись більше.

Ці звички, що ви робите щодня, можуть негативно вплинути на ваш рівень цукру в крові, та збільшити ваші шанси захворіти на переддіабет, діабет 2-го типу та ожиріння.

Ось 5 поживних речовин, які можуть допомогти знизити ризик розвитку діабету 2-го типу, або допомогти краще контролювати ваш стан, якщо у вас вже діабет.

У підлітків  інсулінорезистентність (ІР) часто є тимчасовою та пов’язана з гормональними змінами, що відбуваються під час статевого дозрівання. Саме вони ускладнюють контроль рівня глікемії (глюкози, або цукру, в крові), підвищуючи ризик розвитку діабету 2 типу. Найбільш вразливими є діти та підлітки із надмірною масою тіла та ожирінням. 

Як розпізнати перші симптоми пошкодження нервів при діабеті? Дізнайтеся про 5 головних ознак, поява яких може вказувати на початок діабетичної нейропатії.

Ці 14 вітамінів та БАДів можуть бути корисними для людей з цукровим діабетом 1-го та 2-го типу.

Багато людей з цукровим діабетом (ЦД), зокрема 2-го типу, мають високий рівень тригліцеридів — тип циркулюючого жиру в крові. Це збільшує ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань (ССЗ) у людей з ЦД, які і так перебувають у зоні підвищеного ризику. Дізнайтеся про зміни у способі життя, які ви можете зробити, щоб знизити рівень тригліцеридів і зменшити ризик серцевих захворювань, якщо у вас діабет.

Більшість людей з діабетом розуміють, коли у них низький рівень цукру в крові — гіпоглікемія, але дехто може мати із цим труднощі. Це називається неусвідомленням гіпоглікемії (або гіпонеусвідомленість). Люди з нечутливістю до гіпо не відчувають симптомів низького цукру, що підвищує ризик виникнення важких епізодів гіпоглікемії. Ось 5 кроків, які ви можете зробити, щоб зменшити ризики та захистити себе.

У нещодавньому дослідженні, опублікованому в журналі Clinical Nutrition, вчені вивчали вплив пребіотиків та синбіотиків на контроль глікемії у людей з цукровим діабетом (ЦД) 1-го та 2-го типу. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше.

Контроль діабету це цілодобова робота, яку виконуєш, тому що мусиш, без вихідних і відпусток. Тож віддайте собі належне — ви на це заслуговуєте! Ось 9 простих способів попіклуватися про своє фізичне та психічне здоров'я, якщо у вас діабет або ви доглядаєте за іншою людиною з діабетом.

Що таке цукровий діабет 2 типу? Діабет 2 типу, також відомий як цукровий діабет 2 типу, є хронічним станом, що характеризується високим рівнем цукру в крові внаслідок інсулінорезистентності та недостатньої продукції інсуліну. Основна роль інсуліну - це регулювання рівня цукру в крові, допомагаючи клітинам засвоювати глюкозу (цукор) з крові для використання як енергії. Основні характеристики діабету 2 типу включають: 1. **Інсулінорезистентність**: Це стан, при якому клітини організму стають менш чутливими до дії інсуліну. Як наслідок, клітини не вбирають глюкозу з крові належним чином, що призводить до надмірного нагромадження цукру в крові. 2. **Недостатня продукція інсуліну**: Поміж людьми з діабетом 2 типу також може виникати недостатня кількість інсуліну. Організм може виробляти менше інсуліну, ніж необхідно, щоб контролювати рівень цукру в крові. 3. **Гіперглікемія**: Це стан, коли рівень цукру в крові занадто високий. Гіперглікемія може призводити до різних ускладнень, які включають у себе пошкодження нирок, очей, нервової системи та інші. 4. **Фактори ризику**: До факторів ризику розвитку діабету 2 типу відносяться неправильне харчування, недостатня фізична активність, спадковість, вік (частіше виявляється у людей старше 45 років), ожиріння тощо. 5. **Ускладнення**: Діабет 2 типу може призводити до серйозних ускладнень, таких як серцево-судинні захворювання, інсульт, проблеми з очима, нирками, нервовою системою, а також проблеми з шкірою. 6. **Лікування**: Лікування діабету 2 типу зазвичай включає в себе комбінацію правильного харчування, фізичної активності, медикаментів (включаючи таблетки для зниження цукру в крові) та, у деяких випадках, інсуліну. Важливо зазначити, що діагноз та лікування діабету 2 типу повинні проводитися під наглядом кваліфікованого медичного фахівця, оскільки кожен випадок може вимагати індивідуалізованого підходу. Люди з цим типом діабету також можуть потребувати регулярних медичних обстежень для відстеження стану їхнього здоров'я.